Кияни стали менше хворіти на туберкульоз

Поділитися
У Києві показники захворюваності та смертності через туберкульоз серед населення вдвічі менші, ніж в Україні. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації з посиланням на дані, оприлюднені на колегії Головного управління охорони здоров'я.
У Києві показники захворюваності та смертності через туберкульоз серед населення вдвічі менші, ніж в Україні. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації з посиланням на дані, оприлюднені на колегії Головного управління охорони здоров'я.Зниження цих показників спостерігається за останні 5 років. У 2009 році смертність киян від туберкульозу становила 5-6 випадків на 100 тисяч населення, що втричі менше, ніж в Україні. Так, станом на 1 січня 2010 року на диспансерному обліку в протитуберкульозних закладах міста перебувало 18 тисяч пацієнтів, з яких майже 2,4 тисячі, - з активними формами туберкульозу. Показник захворюваності на всі форми активного туберкульозу в 2009 році становив 37 випадків на 100 тис. населення (загальний показник в Україні - 72,7 на 100 тисяч населення). За 9 місяців 2010 року, у порівнянні з аналогічним періодом 2009 року, у столиці стабілізувалися показники захворюваності та смертності від туберкульозу і збільшився показник виявлення туберкульозу під час профілактичних оглядів населення. Підвищився і рівень вакцинації від туберкульозу новонароджених у пологових будинках до 70,2% (у 2008 році - 59,8%). «Щоб захистити населення від поширення цієї хвороби, ми впроваджуємо механізм залучення до профілактичних флюорографічних оглядів осіб без певного місця проживання, а також осіб, не зареєстрованих у Києві, які працюють на підприємствах столиці. Для цього потрібно зобов'язати роботодавців, які використовують працю громадян, не зареєстрованих у місті, проводити щорічні профілактичні огляди на туберкульоз при прийнятті на роботу», - підкреслив заступник начальника ГУ охорони здоров'я Віталій Мохорев. За його словами, контроль за станом захворюваності на туберкульоз в столиці залишається одним із пріоритетних напрямків діяльності в соціальній сфері. На думку медичних працівників, проблема туберкульозу лише на 10% має медичну складову. Тому гостро стоїть питання поінформованості населення, пропаганди здорового способу життя, профілактики туберкульозу.
Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі