Киянам запропонували раз на рік самостійно обирати дільничних лікарів

11 вересня 2012 в 07:50
Протягом вересня кияни зможуть заповнити в поліклініці реєстраційну форму та обрати сімейного лікаря, дільничного педіатра і терапевта. Пілотний проект стартує в цьому році.

У Києві почали пілотний проект, в рамках якого кияни отримають можливість раз на рік самостійно обирати або змінювати сімейних та дільничних лікарів. Про це повідомляє прес-служба КМДА з посиланням на начальника Головного управління охорони здоров'я Віталія Мохорєва.

«У рамках реформування первинної медико-санітарної допомоги столиці ми ввели пілотний проект, що дозволяє жителям за власним бажанням міняти або обирати сімейних лікарів, дільничних педіатрів і терапевтів. Для цього необхідно просто заповнити у своїй поліклініці відповідні документи і обслуговуватися в обраного фахівця», - розповів Мохорєв.

Однак, оскільки така процедура вимагає певного часу і відповідних змін в роботі медзакладу, заповнити реєстраційну форму можна буде протягом вересня кожного року, зазначив він.

«Треба розуміти, що такий проект передбачає матеріальне заохочення лікарів, яке буде стимулювати їх до підвищення якості роботи. Ми відпрацювали індикатори, за які будуть здійснювати доплати: оцінюватися будуть в першу чергу якість і обсяг роботи. Щомісяця в кожному поліклінічному закладі працюватиме тарифікаційна комісія, яка згідно зі звітом лікаря буде визначати рівень доплат», - повідомив Мохорєв.

Читайте також:

Регіонал запропонував скасувати безкоштовну медицину

У Києві після Євро-2012 не залишилося грошей на зарплати медикам

Київська влада вирішила до початку зими встановити в місті велопарковки

Перед виборами опалювальний сезон у Києві готові почати на 2 тижні раніше

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...