Кишкову паличку знайшли вже на листі салату

14 червня 2011 в 09:14
Бактерії гострої кишкової палички виявлено на листі салату з Баварії.

У 617 пробах салату сорту «Лолло Россо» з німецького міста Фюрт, знайдено небезпечні бактерії, поки, проте, невідомо, про який саме штам йде мова. Громадянам Німеччини рекомендують не їсти сирі пророщені злаки, оскільки вчені вважають їх основним розповсюджувачем захворювання.

Черговий випадок зараження небезпечним штамом бактерії E.сoli (кишкова паличка) зафіксовано у Польщі. Цього разу жертвою інфекції стала 68-річна жінка, вона знаходиться у лікарні міста Гіжицко (Вармінсько-Мазурське воєводство) на півночі Польщі.

Жінка є опікуном брата семирічного хлопчика з Гіжицка, який потрапив до варшавської лікарні з таким самим діагнозом минулого тижня. За даними ЗМІ, хлопчик заразився від свого батька, який повернувся з Німеччини.


Нагадаємо, небезпечна кишкова інфекція у Європі спочатку була зафіксована на півночі Німеччини. Спочатку експерти вважали, що джерелом хвороби стали імпортовані з Іспанії огірки, помідори і салат. Днями з'явилося припущення, що причиною спалаху інфекції могли стати пророщені боби сої, але це не підтвердилося.

Випадки інфекції зафіксовано у 12 країнах.

Експерт Всесвітньої організації охорони здоров'я попередив, що в німецьких епідеміологів залишилося вкрай мало часу для пошуку джерела високопатогенної кишкової палички, що викликала масштабну епідемію.

Санітарно-епідеміологічний нагляд Німеччини стверджує, що джерело спалаху інфекції виявлено у паростках вирощених у країні бобових культур.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...