Топ Новини

Кишкова паличка E.coli передається від людини до людини

8 липня 2011 в 05:26
Кишкова паличка E.coli, яка викликає смертельно небезпечне інфекційне захворювання, передається від людини до людини. З такою тривожною новиною про чергове відкриття німецьких учених виступив глава МОЗ Німеччини Даніель Бар.

За його словами, медики довели, що в Гессені 20 осіб заразилися кишковою інфекцією від співробітниці компанії виїзного ресторанного обслуговування. Сама вона підхопила бактерію, з'ївши заражені паростки сої. А через кілька днів - «передала» її клієнтам ресторану, працюючи над виготовленням замовлених страв для сімейної вечірки.

Нагадаємо, в Європі від кишкової інфекції, викликаної бактерією E.coli, вже загинуло більше 50 людей.

Число тих, що заразилися кишковою паличкою в Європі перевищило 4 тис. осіб.

Небезпечна кишкова інфекція в Європі спочатку була зафіксована на півночі Німеччини. Спочатку експерти вважали, що джерелом хвороби стали імпортовані з Іспанії огірки, помідори і салат.

Випадки інфекції зафіксовані в 12 країнах.

Експерт Всесвітньої організації охорони здоров'я попередив, що у німецьких епідеміологів залишилося вкрай мало часу для пошуку джерела високопатогенної кишкової палички, що викликала масштабну епідемію

Санітарно-епідеміологічний нагляд Німеччині стверджує, що джерело спалаху інфекції виявлено в паростках вирощених у країні бобових культур.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...