Топ Новини

Ізраїль зайнявся вирощуванням незвичайної медичної коноплі

5 липня 2012 в 12:22
В Ізраїлі на засекречених плантаціях вирощують коноплю, яка не викликає наркотичного сп'яніння, але здійснює позитивний медичний ефект. Рослину можна використовувати для лікування раку, хвороби Паркінсона, розсіяного склерозу, хвороби Крона, посттравматичного стресового розладу.
konopla.jpg
meddaily.ru

На півночі Ізраїлю розташовуються засекречені плантації особливої коноплі. Від звичайної її відрізняє нездатність викликати наркотичне сп'яніння. Зате позитивний медичний ефект збережений, пояснює Reuters.

За словами Зака Кляйна, керівника відділу розвитку компанії Tikun Olam, у коноплі міститься більше 60 канабіноїдів. Тетрагідроканнабінол (ТГК) - найвідоміший через те, що він володіє психоактивними властивостями.

Наприклад, каннабідіол володіє протизапальними властивостями. Він не приєднується до мозкових рецепторів, на відміну від ТГК. Саме на каннабідіолі вирішили зробити акцент ізраїльські вчені. Підсумком майже трирічної роботи стала конопля, яка містить 15,8% каннабідіола і зовсім незначну концентрацію ТГК (менше 1%).

Даний варіант рослини можна сміливо використовувати для лікування раку, хвороби Паркінсона, розсіяного склерозу, хвороби Крона, посттравматичного стресового розладу. Поки марихуану перевірили тільки на гризунах. Фахівці сподіваються почати клінічні випробування у найближчі місяці.

Читайте також:

Кабмін різко скоротив розмір дозволених посівів маку та коноплі

У штаті Каліфорнія виявлено плантацію коноплі вартістю майже 2 млрд доларів

Ізраїльські винахідники мають намір заправляти автомобіль алюмінієвим порошком

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...