Інтернет-портали дають батькам невірні поради, - попереджають педіатри

6 серпня 2012 в 10:36
Інформація про здоров'я дітей, знайдена батьками в інтернеті, часто або не точна, або невірна. Вчені застерігають батьків: невірні рекомендації загрожують заподіянням шкоди здоров'ю дитини і навіть смертю
deti.jpg
vkurse.ua

Багато батьків звертаються до інтернету, коли їм потрібна якась порада стосовно дитини. Проте педіатри попереджають: знайдена інформація може бути неточною.

Дослідники на чолі з доктором Рейчел Мун проаналізували інформацію, яка «випадає» при пошуку популярних словосполучень, що стосуються безпеки дитини під час сну («дитяча соска», «положення дитини під час сну», «дитина і куріння»). Ці дані порівняли з офіційними рекомендаціями.

Виявилося, лише в 43,5% випадків давалася точна інформація. Більш ніж у чверті випадків «випадала» відверто невірна інформація, а в 28,1% - неточна. Коли вчені виключили сайти з нерелевантною інформацією, виявилося, 39,2% інтернет-порталів надавали батькам неточну інформацію.

Більшою мірою можна було покладатися на державні сайти (інформація точна в 80,1% випадків). А от найгірше себе показали блоги (30,9% точності). Невірні рекомендації загрожують заподіянням шкоди здоров'ю дитини і навіть смертю. Притому, 72% батьків вірять здебільшого наданій в інтернеті інформації.

Читайте також:

В Україні більше 800 тис. пар не можуть мати дітей

У Києві з’явиться система запису малюків до дитсадків через інтернет

В Україні більше половини батьків нічого не знають про проблеми своїх дітей, — опитування

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...