Топ Новини

Харківські депутати робитимуть зарядку на площі Свободи

13 травня 2011 в 08:29
Члени виконавчого комітету, депутати Харківської міської ради та всі бажаючі харків'яни займуться гімнастикою на площі Свободи.

Як повідомляє прес-служба Харківської міськради, з такою ініціативою виступила заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан.

«Мені б хотілося, щоб цей захід був масовим, - зазначила заступник міського голови. - Я особисто вийду на цю гімнастику перша і з задоволенням покажу приклад іншим чиновникам і всім харків'янам».

Як зазначила С.Горбунова-Рубан, даний соцпроект буде спрямовано на профілактику захворювань і популяризацію здорового способу життя.

«Для реалізації цього проекту нам потрібно знайти тренера, розмістити оголошення в засобах масової інформації та отримати дозвіл від відповідних органів для проведення такого заходу. Мені б хотілося, щоб цю ініціативу підтримали терцентри, районні адміністрації, підприємства та жителі нашого міста. Якщо все вийде - Харків буде починати свій ранок з того, що люди вийдуть на вулиці, зроблять гімнастику, посміхнуться один одному і з гарним настроєм підуть на свої робочі місця», - повідомила вона.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...