Топ Новини

ЄС обіцяє компенсувати фермерам збитки, завдані "інфекційною" панікою

7 червня 2011 в 16:00
Європейський Союз розглядає можливість виплати компенсації на загальну суму 150 млн євро фермерам, чий бізнес постраждав від епідемії кишкової палички E.coli. Про це повідомив член Європейської Комісії Джон Даллі, який відповідає за питання охорони здоров'я, на зустрічі міністрів сільського господарства країн ЄС.

При цьому Д. Даллі підкреслив, що епідемія кишкової палички не потребує вжиття заходів на європейському рівні.

"Я підкреслюю, що епідемія обмежена географічно й охоплює область навколо Гамбурга, тому немає сенсу вживати заходів на європейському рівні ", - наводить слова Д. Даллі британська телерадіокорпорація BBC.

Член ЄК також закликав керівників країн ЄС не поширювати неперевірену інформацію про джерела епідемії.

"Важливо, щоб місцева влада не поспішала надавати повідомлення про джерело інформації до того, як вона буде підтверджена науково. Це сіє страхи та створює проблеми для фермерів", - сказав Д. Даллі.

Тим часом влада Іспанії вимагає від Німеччини повної компенсації збитків, що зазнали фермери через звинувачення в поширенні кишкової палички E.coli, що не відповідають дійсності. Збитки іспанських фермерів становлять 225 млн євро на тиждень, ідеться в повідомленні.

Як було повідомлено, кількість померлих внаслідок інфікування бактерією E.coli зросла до 25. Кількість хворих перевищує дві тисячі осіб.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...