Топ Новини

Думку дітей використали в антирекламі про скасування брендингу сигаретних пачок (відео)

27 квітня 2012 в 14:48
Діти "розхвалили" дизайн сигаретних пачок в антитютюновій рекламі.
sigarett_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

 

Британський Центр дослідження раку зняв ролик на підтримку ідеї про скасування брендингу на сигаретних пачках у Великобританії. Кампанія має на меті підтвердити, що вплив тютюнового маркетингу може вплинути на дітей. (Нагадаємо, що до аналогічного кроку - скасування картинок на упаковках сигарет - вже вдалася Австралія, що викликало негативну реакцію в зокрема і українських тютюнових компаній).
 
У ролику Cancer Research UK діти розповідають про пачки сигарет, кажучи, що вони "їхнього улюбленого кольору", "виділяються в натовпі", що у них "прикольний дизайн", а один з дітей говорить, що з пачкою "було б добре грати, бо коли на неї дивишся, відчуваєш себе майже щасливим". При цьому спочатку глядач не бачить, про що йдеться, пише портал The Drum.
 
У кінці ролика видно, що діти тримають у руках різнокольорові пачки цигарок, серед яких можна розглянути бренди Marlboro і Pall Mall. Рекламна кампанія виходить зі слоганом "Видалення брендингу з цигарок нікого не змусить кинути курити, але у дітей стане на одну причину менше, щоб почати".
 
Нагадаємо, раніше у Великобританії почалася нарада щодо скасування брендингу на пачках цтгарок, яке триватиме до 10 червня. Згідно законопроекту, який розглядається на нараді, пачки всіх тютюнових брендів будуть продаватися в однакових упаковках.
 
На цигаркових пачках буде тільки попереджувальний напис про шкоду куріння та ілюстрації його наслідків.
 
Читайте також:
 
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...