Дітям заборонять купувати ліки в аптеках

5 червня 2012 в 13:50
За словами експертів, у країні складається напружена ситуація з відпуском препаратів. Багато неповнолітніх відверто зловживають лікарськими засобами.
apteka_lekarstva_original.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Найближчим часом жителі України, які досягли віку 14 років, не зможуть купувати ліки в аптеках. З такою ініціативою виступила Державна служба України з лікарських засобів.

Відповідні зміни повинні бути внесені до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 31.10.2011 № 723 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами».

За словами експертів, у країні складається напружена ситуація з відпуском препаратів. Багато неповнолітніх відверто зловживають лікарськими засобами.

Віковий ценз має, за задумом чиновників, приборкати неконтрольоване споживання препаратів в цілях, що відрізняються від прямого призначення продукту.

У той же час, фармацевти побоюються, що така ініціатива Держлікслужби може перетворитися на фарс. Причина - раніше МОЗ заборонило продаж ліків через Інтернет, тому людина, яка не могла вийти з дому, змушена була посилати за ліками дитину. Тепер ситуація може зайти у глухий кут, побоюються фармацевти.

Читайте також:

Богатирьова купила у свого сина ліків на 11 млн грн

Медичні тендери-2012. Буде дешево, але сердито

За забезпечення доступності і якісності ліків візьметься РНБО

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...