Держсанепідслужба закрила на українських курортах 31 пляж

28 липня 2011 в 13:21
Державна санітарно-епідеміологічна служба призупинила експлуатацію або закрила 31 пляж у Києві, Криму, Донецькій, Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Херсонській областях. Про це повідомив головний санітарний лікар Анатолій Пономаренко.

За словами А.Пономаренка, станом на 27 липня працювало 813 пляжів на морському та 41 пляж на річковому узбережжі.

Він зазначив, що з початку року було зареєстровано 31 спалах кишкових інфекцій, під час яких постраждали 610 осіб, у тому числі 385 дітей.

«Спалахи реєструвалися на 13 адміністративних територіях: по 3 - у Львівській та Волинській областях, по 2 - у Харківській, Житомирській та Луганській, по 1 - у Донецькій, Чернігівській, Черкаській, Сумській, Одеській, Рівненській, Криму та Києві», - додав він.

А.Пономаренко підкреслив, що особлива увага в поточному році приділялася санепіднагляду за оздоровчими, виховними та навчальними дитячими закладами.

«Було проведено 80 тис. досліджень дитячих закладів у 22,5 тис. випадків виявлено порушення санітарних норм», - сказав він.

Окрім того, за його словами, за 1 півріччя служба провела 405 тис. досліджень проб харчових продуктів, питної води, об'єктів навколишнього середовища і, як і минулого року, 2,5% з них не відповідали санітарним нормам за бактеріологічними або хімічними показниками.

За матеріалами: Українські новини
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...