Депутати хочуть ввести сертифікат профілактичних щеплень

10 січня 2012 в 19:02
Верховна Рада Україна прийняла в першому читанні законопроект про сертифікацію профілактичних щеплень.
privivka (650 x 430).jpg
youandnews.com

За проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо захисту населення від інфекційних захворювань сьогодні на засіданні проголосувало 326 народних депутатів з 381, зареєстрованого в залі.

Документ пропонує делегувати повноваження із затвердження переліку та порядку проведення щеплень центральному органу виконавчої влади з питань охорони здоров'я.

Законопроект пропонує ввести сертифікат профілактичних щеплень як документ встановленого зразка, в якому мають бути відображені відомості про проведення профілактичних щеплень чи відмови від них, про наявність медичних протипоказань, післявакцинальних реакцій або ускладнення.

Документ пропонує забезпечити щорічний перегляд календаря профілактичних щеплень з урахуванням епідемічної ситуації в Україні і в світі.

Крім того, законопроект пропонує скасувати чинну заборону відвідувати навчальні заклади дітьми, що не отримали профілактичних щеплень. Замість цього пропонується тимчасове обмеження відвідування на період неблагополучної епідемічної ситуації.

Нагадаємо, в листопаді 2011 року в Україні набув чинності новий порядок проведення профілактичних щеплень, більш наближений до європейських стандартів. Зокрема в новому порядку присутній Календар профілактичних щеплень.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...