Топ Новини

Число жертв кишкової інфекції у Німеччині зросло до 30 осіб

10 червня 2011 в 05:05
За даними на 9 червня, від кишкової інфекції померло 30 осіб. Один летальний випадок було зафіксовано у Швеції, всі решта - в Німеччині. Всього небезпечне захворювання було діагностовано у 2,9 тисячі людей у ​​12 європейських країнах.

Влада Німеччини проводить перевірку однієї з кейтерингових компаній, що працює в районі Кассель.

Дана компанія займалася виїзним ресторанним обслуговуванням дня народження неподалік від Геттінгена. Вісім гостей, які побували на цьому заході 28 травня, захворіли, у трьох із них підтверджено зараження високопатогенним штамом ентерогеморрагічної кишкової палички (ЕГКП).


Нагадаємо, небезпечна кишкова інфекція у Європі спочатку була зафіксована на півночі Німеччини. Спочатку експерти вважали, що джерелом хвороби стали імпортовані з Іспанії огірки, помідори і салат. Днями з'явилося припущення, що причиною спалаху інфекції могли стати пророщені боби сої, але це не підтвердилося.

Випадки інфекції зафіксовано у 12 країнах. Число хворих досягло 2,6 тис. осіб.

Експерт Всесвітньої організації охорони здоров'я попередив, що в німецьких епідеміологів залишилося вкрай мало часу для пошуку джерела високопатогенної кишкової палички, що викликала масштабну епідемію.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...