Британські вчені з'ясували, що куріння в літньому віці знижує інтелект

27 листопада 2012 в 17:42
Регулярне куріння різко знижує активність головного мозку. Курці середніх років гірше проходять тести в порівнянні з людьми, які не мають звичку палити.
kurenie sigareti tabak-004.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Як відомо, куріння завдає шкоди фізичному здоров'ю, будучи важливим фактором раку і серцевих захворювань. Проте британські дослідники виявили, що воно ще й впливає на розумову діяльність мільйонів курців, пише Daily Mail.

За даними нового дослідження, регулярне куріння асоціюється з різким зниженням діяльності головного мозку, відзначає автор статті Дженні Хоуп.

Вчені Королівського коледжу Лондона встановили, що курці середніх років гірше проходять тести в порівнянні з людьми, які не мають звички палити. У рамках проекту досліджувалася пам'ять, здатність до планування і розумові здібності випробовуваних у цілому. Зокрема, їм пропонувалося вивчити якомога більше нових слів або згадати за хвилину якомога більше назв тварин. Дослідники прийшли до висновку, що за чотири роки постійного куріння знижуються показники по всіх трьох пунктах. У дослідженні взяли участь 8800 осіб у віці від 50 років.

«Зниження розумових здібностей стає більш поширеним з віком», - зазначив автор дослідження доктор Алекс Дреган. Результати дослідження були опубліковані в журналі Age and Ageing.

Читайте також:

Козаки з «Енеїди» стали жертвами закону про заборону реклами куріння

Причини схуднення при палінні аналогічні процесу втрати ваги при раку

Страшні зображення на пачках сигарет використовують тільки у відсталих країнах

Курці більше схильні до безсоння, ніж люди, що не курять

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...