Топ Новини

Британки виявилися найтовстішими жінками Європи

28 листопада 2011 в 15:18
Експерти зі статистичної служби Євросоюзу (Євростату) досліджували показники здоров'я громадян 19 країн Євросоюзу і прийшли до висновку, що найбільше жінок з надмірною вагою проживає в Англії. За даними експертів, майже 24% британок страждають від повноти, повідомляє британська телерадіокомпанія BBC.

Для складання "рейтингу" найтовстіших жителів Європи фахівці підрахували так званий "індекс надлишкової маси тіла" (ІМТ) для громадян кожної країни, що брала участь в дослідженні. Для обчислення ІМТ людини необхідно розділити її масу на зріст, зведений у квадрат. ІМТ вимірюється в кг/м. Таким чином, якщо отриманий результат знаходиться в діапазоні від 25 до 30, значить, людина страждає через надмірну вагу. А якщо її ІМТ перевищує 30, мова йде вже про ожиріння.

Як показують дані Євростату, 23,9% громадянок Британії страждають через надмірну вагу, а у чверті з них - ожиріння. Слідом за британками в рейтингу найбільш товстих жінок Європи йдуть мешканки Мальти (21,1%) та Латвії (20,9%). При цьому, наприклад, у Румунії лише у 8% жінок зафіксовано ІМТ, що перевищує норму. Також один із найнижчих ІМТ зафіксовано у більшості італійців, французів і болгар.

Варто відзначити, що чоловіки з Туманного Альбіону недалеко втікли в плані надмірної ваги від своїх співвітчизниць. Так, їсти менше жирного і солодкого варто 22% британців. Слідом за британцями, у рейтингу найтовстіших чоловіків Європи йдуть угорці (21,4%), чехи (18,4%), греки (17,6%) і поляки (17,3%). Втім, найбільші проблеми із зайвою вагою є у жителів Мальти (24,7%).

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...