19 тис. хворих на розсіяний склероз до цього часу лишаються без ліків

18 серпня 2011 в 14:59
Міністерство охорони здоров'я не здійснило тендер на закупівлю ліків від розсіяного склерозу на поточний рік, не зважаючи на те, що заявки на ліки з регіонів надходили цього року п'ять разів. Про це у своїй статті «Чому хворі на розсіяний склероз не можуть отримати свої ліки?» у свіжому номері «Дзеркала тижня.Украіна» пише автор Олеся Мізіна.

Про це у своїй статті в "Дзеркалі тижня. Україна" пише автор Олеся Мізіна.

«Уже серпень, а тендер на закупівлю ліків від розсіяного склерозу на поточний рік усе ще не проведено. Більше того, ситуація складається досить дивна. Згідно з процедурою, спочатку Міністерство охорони здоров'я має зібрати заявки від фахівців у регіонах - із зазначенням переліку та кількості необхідних ліків. Такий збір заявок здійснювали, причому вже більше п'яти разів! Фахівці губляться в здогадах: чому заявки збирають знову й знову?», - пише вона.

Всеукраїнська асоціація інвалідів розсіяного склерозу в зверненні до першого заступника міністра охорони здоров'я від 15 серпня вимагає здійсніти тендер:

«До цього часу немає поставок ліків. Ми розуміємо, що за такий тривалий термін всі необхідні дані про препарати та їх кількості з обласних управлінь охорони здоров'я давно зібрано, узагальнено, але тендер на їх закупівлі не оголошують. Переривання лікування розсіяного склерозу загрожує прогресуванням захворювання, а в подальшому може призвести до прискорення інвалідизації».

В Україні офіційно зареєстровано понад 19,5 тис. хворих на розсіяний склероз.

Детальніше про це читайте у статті Олесі Мізін «Чому хворі на розсіяний склероз не можуть отримати свої ліки?» у свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...