Збірна Англії вирвала перемогу у Швеції - 3:2 (відео)

© uefa.com
Швеція не зуміла втримати переможний для себе рахунок і втратила всі шанси на вихід в чвертьфінал. Англійці завдяки перемозі відтіснили збірну України на третє місце в групі D.

У п'ятницю, 15 червня, в Києві на НСК "Олімпійський" в матчі другого туру Євро-2012 в групі D збірна Англії в напруженій боротьбі обіграла Швецію 3:2.

- Україна в Донецьку не встояла перед Францією - 0:2
23-а хвилина. Керролл (Англія) забиває відмінний гол! Стівен Джеррард робить дальній навіс в район 11-метрової позначки, звідки в боротьбі із захисниками гігант Енді Керролл, перестрибнувши всіх, головою посилає м'яч в кут воріт шведів. Гра стає цікавіше.
Після десяти (!) Хвилин без моментів шведи спромоглися на щось. Ібра вдарив здалеку. М'яч срікошетіровал від англійського зпщітніка і прийшов в руки Харту.
Камери вихоплюють на трибунах бурхливо радіє Уейна Руні, який відбуває дискваліфікацію, до наступного матчу з України 19 червня.
За підсумками першого тайму обидві збірні покази дуже хороший футбол, важко віддати переваги якійсь із команд. Обидві досить багато атакують і більшість атак завершують прицільними ударами. Поки більше щастить англійцям, в рядах яких відзначився Енді Керролл, який замкнув головою навіс Стівена Джеррарда.
До перерви скандинави намагалися виправити становище, проте їх ударам не вистачало точності, а атакам осмисленості.
І вже на 49-й хвилині шведи відвойовують своє: Меллберг (Швеція) забиває гол!
Після серії рикошетів у штрафному англійців, м'яч потрапляє до ветерана скандинавів Олоф Мелльберг. Заштовхав він м'яч у ворота Харта не без допомоги Джонсона: захисник пробиває, Харт відображає в Глена Джонсона, який, намагаючись вибити м'яч з лінії воріт, влучає у штангу, після чого снаряд залітає в сітку "трьох левів" - 1:1.
А початок всьому поклав штрафний у виконанні Ібри: Златан Ібрагімович що є сили б'є зі штрафного, потрапляє в стінку, виявляється перший на відскоку і незграбно, але дуже точно переправляє м'яч на правий фланг Олоф Меллберг, який б'є по воротах.
Через буквально 10 хвилин Меллберг робить дубль - 59-й хвилині він знову забиває гол, приблизно з того ж місця, звідки він забив перший - головою, в дальній кут, після навісу Ларссона зі штрафного. І Англія вже в проіграше - 1:2.
Але недовго думаючи англійці відповідають - на 64-й Уолкотт (Англія) забиває черговий гол! Чудеса! Ешлі Янг навішує з кутового, захисники вибивають м'яч, але Тео Уолкотт-за меж штрафного по хитромудрій дузі відправляє його під поперечину!
На 77-хвилині Англія знову виривається вперед - Уелбек після передачі Уолкотта п'ятою переправив м'яч у ворота Ісакссона.
У час, що залишився команди атакували на зустрічних курсах, проте рахунок в грі залишився незмінним. У доданий час англійці мали можливість забити четвертий гол, але Стівен Джеррард з "убивчої" позиції пробив прямо в Ісакссона.
В результаті поразки збірна Швеції втратила шанси на вихід в плей-офф.
Швеція - Англія 2:3
Голи: Меллберг 49, 59 - Керролл 23, Уолкотт 64, Уелбек 77
Швеція: Ісакссон, Меллберг, Гренквіст (Лустіг 66), М.Ольссон, Ельм (Вільгельмcсон 81), Ларссон, Свенссон, Келлстрем, Ібрагімович, Елмандер (Розенберг 79), Й.Ольссон
Англія: Харт, Джонсон, Коул, Джеррард, Террі, Керролл, Янг, Лескотт, Мілнер (Уолкотт 61), Паркер, Уелбек (Окслейд-Чемберлен 90)
Попередження: Й.Ольссон 72, Свенссон 90 +1 - Мілнер 58
Відзначимо, що в другому матчі групи D збірна Україна програла Франції 0:2. Поразка від французів зрушило підопічних Олега Блохіна на третє місце в турнірній таблиці. Тепер для виходу в чвертьфінал українцям в останньому турі потрібно обов'язково обіграти англійців. ! Zn