Завдяки дублю Гомеса Німеччина йде у відрив від Нідерландів - 2:0

© uefa.com
Гольову передачу (23-а хвилина) робить Швайнштайгер (Німеччина). І на 24-й хвилині німці відкривають рахунок: Маріо Гомес (Німеччина) забиває гол. І відразу ж на 38-й повторює свій переможний удар. На 73-ій хвилині Робін ван Персі відіграв один гол.

У середу, 13 липня в Харкові матч другого туру Євро-2012 між командами Німеччини та Нідерландів вже в першому таймі відзначився дублем німців.

- Євро-2012: розклад матчів, результати і турнірна таблиця

Голландці заведені, відразу ж рвуться вперед, Снейдер віддає пас у штрафну на ван Персі, але той не встигає до м'яча.

Гольову передачу (23-а хвилина) робить Швайнштайгер (Німеччина). І на 24-й хвилині німці відкривають рахунок: Маріо Гомес (Німеччина) забиває гол. Мюллер з флангу низом котить на Швайнштайгера, а Гомес, класно прийнявши м'яч, переграє Стекеленбурга.

На 38-й хвилині той же Гомес робить дубль - і тепер у нього три голи в двох матчах.

На 73-ій хвилині Робін ван Персі відіграв один гол. Форвард дуже класно пробив з лінії штрафної. М'яч був закручений в лівий від кіпера кут, Нойер не дотягся. 2:1. Проте на більше голандці не спромоглися.

Німеччина - Нидерланди 2:1

Голи: Гомес (24, 38), ван Персі (73)

Склади команд:

Німеччина: 1. Нойер, 5. Хуммельс, 6. Хедіра, 7. Швайнштайгер, 8. Озіл, 10. Подольські, 13. Мюллер, 14. Бадштубер, 16. Лам, 20. Боатенг 23. Гомес

Запасні: 2. Гюндоган, 3. Шмельцер, 4. Хеведес, 9. Шюррле, 11. Клозе, 12. Візе, 15. Бендер, 17. Мертеcакер, 18. Кроос, 19. Гетце, 21. Ройс, 22. Цілер

Голландія: 1. Стекеленбург, 2. Ван дер Віль, 3. Хейтінга, 4. Матейсен, 6. ван Боммель, 8. де Йонг Н., 10. Снейдер, 11. Роббен, 15. Віллемс, 16. ван Персі 20. Афеллай

Запасні: 5. Боума, 7. Кайт, 9. Хунтелаар, 12. Ворм, 13. Влаар, 14. Схаарс, 17. Строотман, 18. де Йонг Л., 19. Нарсінг, 21. Булахруз, 22. Крул, 23. ван дер Ваарт

Раніше в Харкові тхір-віщун Фред зробив прогноз щодо результатів матчів Євро-2012 Нідерланди-Німеччина і Данія-Португалія, які пройдуть в Харкові та Львові. ! Zn