Топ Новини

Тільки 2 тис. іноземних уболівальників сходили у Києві на екскурсії

26 червня 2012 в 14:06
Серед десятків тисяч іноземних вболівальників, які приїхали до Києва на Євро-2012, тільки 2 тис. замовили організовані екскурсії. Особливу цікавість у гостей столиці викликають «пивні тури» - екскурсії по пивним ресторанам і приватним пивоварням міста.
fani_euro_2012_shveciya.jpg
Андрій Товстиженко

З початку Євро-2012 через офіційну фан-зону на Хрещатику замовили екскурсії тільки 2 тис. зарубіжних уболівальників, причому половина з них були безкоштовними.

«Ми пропонуємо гостям столиці платні і безкоштовні екскурсії, вболівальники цікавилися рівною мірою і тими, і іншими. Розділилися вони приблизно порівну, більше тисячі туристів замовили різні платні екскурсії, і близько тисячі - відвідали безкоштовні», - розповів керівник інфоцентру офіційної фан-зони Києва Арсеній Фінберг.

За його словами популярні серед іноземців екскурсії у Києво-Печерську лавру, музей Великої Вітчизняної війни, тур «Комуністичний Київ», який розповідає про радянське минуле столиці, а також «Секретний Київ», в якому розповідається про невідомі і загадкові місця міста. Крім того, дуже популярні оглядові екскурсії на автобусі і екскурсії по Дніпру. Особливу цікавість у гостей столиці викликають так звані «пивні тури» - екскурсії по пивним ресторанам і приватним пивоварням міста.

- Після початку Євро-2012 в Києві впала кількість відвідувачів закладів культури

Також популярністю користуються туристичні інформаційні центри столиці. У середньому за допомогою до волонтерів центру звертаються близько 300 туристів щодня. «Як правило, людей цікавить, як дістатися до стадіону, або що цікавого можна подивитися в столиці. Бувають і не дуже приємні приводи для звернень - люди втрачають документи, речі», - розповів Фінберг.

Читайте також:

Іноземних уболівальників у п'ятницю у фан-зоні Києва навчать ліпити вареники і готувати борщ


Іноземних вболівальників музеї та пам'ятники Києва майже не цікавлять

У Києві третина туристів Євро-2012 витрачає на харчування 300 грн на день

Євро-2012 б'є рекорди відвідуваності

За матеріалами:
Теги Євро-2012
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...