Опитування: Євро-2012 тільки погіршив туристичний імідж Україні

18 червня 2012 в 13:54
Більше половини німецьких менеджерів з туризму вважають, що Євро-2012 лише погіршив туристичний імідж України. Особисто приїхати в Україну під час чемпіонату хотіли б лише 14% з них.
nemci_fani.jpg
euro2012.tsn.ua

Українська влада заявляє про довгострокові переваги, що їх дасть Євро-2012 для країни, проте в Європі впевнені, що чемпіонат тільки погіршив туристичний імідж України. Такий результат опитування, здійсненого консалтинговою фірмою Trendscope на замовлення Travel Industry Club, що представляє інтереси німецького турбізнесу.

Згідно з даними цього опитування, 52% менеджерів у сфері туризму вважають, що Євро-2012 приніс туристичному іміджу країни більше шкоди, ніж вигоди. І тільки 32% вважають, що Україну можна сприймати як привабливе місце для туристів. До того ж відвідати Україну особисто під час чемпіонату хотіли б 14% менеджерів.

Дві третини респондентів (69%) вважають, що ЗМІ об'єктивно і зважено висвітлюють ситуацію в Україні, що піддається різкій критиці за судове переслідування колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко. Що стосується Польщі, на території якої також відбувається частина матчів Євро-2012, то лише 21% опитаних вважає, що ця країна постраждає від негативного іміджу України.

Читайте також:

Донецький аеропорт подорожчав для українських платників податків ще на 700 млн грн

Після початку Євро-2012 в Києві впала кількість відвідувачів закладів культури

На Євро-2012 вже витратили 80 млрд грн державних коштів

Hyundai — потяги для багатих Або не дуже зручні й дорогі електрички на Київ?

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...