Італія не змогла виграти в Хорватії - 1:1

© uefa.com
На 39-й хвилині Андрія Пірло (Італія) пробиває зі стандарту з лівого кута штрафного майданчика. Класично - над стінкою і ближній кут.

У четвер, 14 червня, в Познані матч другого туру Євро-2012 між комманда групи C Італією і Хорватією почався поперемінним володінням м'ячем обох збірних, і лише під кінець тайму приніс Італії перевагу. Але вже в другому таймі хорвати не залишилися в боргу, зрівнявши рахунок - 1:1.

Бойовий матч, бойова нічия. Перший тайм однаково активно провели обидві команди, але тоді здавалося, що майстерності в італійців трохи більше. Ближче до перерви вони піднатиснули і вийшли вперед. Другий тайм вже сильніше провели хорвати, які, втім, нечасто турбували Джанлуїджі Буффона. Однак, варто було обороні "скуадрі адзуррі" один раз помилитися, як тут же хорвати скористалися фактично єдиним по-справжньому гольовим моментом. Потім вони пару раз непогано виходили три в три, але потім були неточні передачі, хоча в кінці здавалося, що ближче до перемоги підопічні Славена Біліча.

- Євро-2012: розклад матчів, результати і турнірна таблиця

Так, перший момент створюють італійці. Балотеллі приймає м'яч у штрафній, розвертається і пробиває метрів з 13-ти. Поруч зі штангою. Втім, і Плетікоса контролював ситуацію.

Десь із середини тайму активізувалися і "картаті", намагаючись доставляти м'яч у штрафну після флангових атак. На 27-й хвилині Срна виконує стандарт від правого кута штрафний, але невдало - потрапляє в захисника італійської збірної. Після кутового справа хорвати пробивають головою. Але нічого складного для Буффона.

Нарешті на 39-й хвилині Андрія Пірло (Італія) пробиває зі стандарту з лівого кута штрафного майданчика. Класично - над стінкою і ближній кут.

Серія атак підходить до свого логічного завершення. Чого не зробив Клаудіо Маркізіо хвилиною раніше, виконав за нього Пірло, ідеально виконав "стандарт" - поблизу від кута штрафний з лівого флангу. Прямим ударом він перекидає м'яч через стінку і посилає його в ближню "дев'ятку". Стіпе Плетікоси не може спіймати м'яч вже навіть за лінією воріт. Тут воротар навряд чи міг допомогти, удар був дуже класний.

У другому таймі італійці до межі завантажили центр оборони, тому хорватам тільки й залишалося проходити по краях і заганяти м'яч у штрафну.

У середині другого тайму така тактика дала користь - на 72-й хвилині після навісу з лівого флангу на дальній кут воротарського Джорджіо К'єлліні втрачає позицію і пропускає м'яч, який дістається Маріо Манджукічу, який приймає м'яч і б'є в падінні. Той з кута з метрів трьох потрапляє в ближню штангу, від якої м'яч залітає в сітку - гол!

Завдяки цього голу Маріо Манджукич виходить у число бомбардирів, що поділяють першу сходинку серед кращих голеадорів. На його рахунку три м'ячі. Рівно стільки ж поки забили Маріо Гомес і Алан Дзагоєв.

У підсумку матчу Хорватія поки залишається лідером групи з 4-ма очками, Італія заробляє собі тольео ще один і в підсумку отримує 2 бали, опиняючись не в кращій ситуації.

Італія - ​​Хорватія 1:1

Голи: Пірло 38 - Манджукіч 72

Італія: Буффон, Маджо, Мотта (Монтоліво 63), К'єлліні, Де Россі, Маркізіо, Балотеллі (Ді Натале 69), Кассано (Джовінко 83), Джаккеріні, Бонуччі, Пірло

Хорватія: Плетікоса, Стрініч, Чорлука, Ракітіч, ​​Вукоєвіч, Елавіча (Едуардо 83), Модріч, Срна, Шильденфельд, Манджукіч (Н.Кранчар 90 +4), Перішич (Праньїч 68)

Попередження: Мотта 56, Монтоліво 80 - Шильденфельд 86

Нагадаємо, у першому турі Євро-2012 Хорватія впевнено обіграла Ірландію з рахунком 3:1, а матч між Італією та Іспанією закінчився внічию - 1:1. !zn

Хорватія впевнено обіграла Ірландію і вийшла в лідери групи (відео)

Чемпіони Європи іспанці не змогли обіграти збірну Італії (відео)