Євро-2012: Іспанія залишила Хорватію за бортом плей-офф (відео)

© uefa.com
Перемога дозволила Іспанії з першого місця вийти до плей-офф. Компанію їй складе Італія, яка в паралельному матчі обіграла Ірландію - 2:0. Для хорватів і ірландців чемпіонат Європи закінчено.

На чемпіонаті Європи з футболу Євро-2012 в матчі третього туру в групі C збірна Хорватії поступилася Іспанії 0:1 і пропустила підопічних Вінсенте дель Боске до плей-офф.

Хорватія добре підготувалася до гри з іменитим суперником. У першому таймі чемпіони Європи та світу не зуміли створити жодного по-справжньому гольового моменту. Фернандо Торрес знаходиться на сухому пайку, а Давид Сілва зовсiм небагато раз зумів загострити гру справа.

Хорватія продемонструвала грамотну гру в захисті, вміло користуючись тактикою дрібного фолу, і намагалися контролювати м'яч.

- Євро-2012: розклад матчів, результати і турнірна таблиця

- Італійці вийшли до плей-офф Євро-2012, обігравши Ірландію (відео)

У другому таймі "картатим" вдалося провести кілька небезпечних контратак. Зокрема, Ракітіч після відмінної передачі Модріча зобов'язаний був відкривати рахунок, проте Касільяс відбив удар упритул.

На 79-й хвилині з меж штрафної небезпечно Перішич - голкіпер іспанців відбив і цей удар.

Іспанці огризнулися небезпечною контратакою, вп'ятьох вийшли проти трьох хорватських захисників, але капітан збірної та донецького "Шахтаря" Даріо Срна у підкаті ліквідував небезпеку.

На 86-й хвилині після подачі кутового хорватів Чорлука ледь не переправив м'яч головою до воріт. І оразу після цього хорвати пропустили гольову контратаку. Захисники "картатих" помилилися під час виконання штучного офсайду і Хесус Навас поставив хрест на виступах Хорватії на Євро-2012.

Перемога дозволила Іспанії з першого місця вийти до плей-офф. Компанію їй складе Італія, яка в паралельному матчі обіграла Ірландію - 2:0. Для хорватів та ірландців чемпіонат Європи закінчений.

Хорватія - Іспанія 0:1

Гол: Навас 88

Хорватія: Плетикоса, Стрініч, Чорлука, Праньїч (Перішич 65), Ракітіч, Вукоєвіч (Едуардо 81), Модріч, Срна, Шильденфельд, Манджукич, Віда (Елавіча 66)

Іспанія: Касільяс, Піке, Іньєста, Ернандес (Негредо 89), Торрес (Навас 61), Алонсо, Рамос, Бускетс, Арбелоа, Альба, Сільва (Фабрегас 73)

Попередження: Чорлука 27, Срна 44, Стрініч 53, Манджукич 89, Елавіча 90 +1, Ракітіч 90 +3. ! zn

Російська газета обізвала футболістів своєї збірної «виродками»