Топ Новини

Англійська футбольна асоціація подасть скаргу на Бі-бі-сі за звинувачення України в расизмі

24 червня 2012 в 09:10
Англійські фани, які прибули підтримати свою національну команду в Київ і Донецьк, де "Леви" проводили свої матчі групового етапу Євро-2012, переконалися в неправдивості матеріалів телевізійників.
content_grob.jpg
glavcom.ua

Англійська футбольна асоціація (FA) готує офіційну письмову скаргу на телеканал Бі-бі-сі, який напередодні Євро-2012 року розгорнув кампанію, спрямовану на дискримінацію країн-господарок турніру.

У травні в програмі BBC Panorama був продемонстрований фільм, в якому говорилося про проблеми расизму та футбольного хуліганства на стадіонах України та Польщі, а колишній гравець збірної Соул Кемпбелл радив англійцям уникнути поїздки в східноєвропейські країни.

- Англійців відмовляють від поїздки на Євро-2012 в Україну: «Назад ви можете повернутися в труні»

Англійські фани, які прибули підтримати свою національну команду в Київ і Донецьк, де "Леви" проводили свої матчі групового етапу Євро-2012, переконалися в неправдивості матеріалів телевізійників.

Керівництво FA переконане, що своїми непрофесійними діями англійські телевізійники позбавили національну команду значної частини підтримки вболівальників на матчах Євро-2012 в Україні.

- МЗС України не згоден з британцями: за рівнем расизму велика частина країн ЄС далеко попереду


Як повідомлялося, група британських уболівальників під час ходи перед матчем своєї збірної в Донецьку пронесла по місту імпровізовану труну, що символізувала протест проти слів англійського журналіста Кемпбелла, який заявив у своєму фільмі, що з України можна повернутися в труні. Крім труни, британці тримали плакати з текстами: "You're wrong! Campbell" ("Ви помиляєтеся, Кемпбелл") і "We'll do what we want" ("Ми будемо робити, що захочемо"). Уболівальники з Англії неодноразово підкреслювали, що жодного разу не стикалися з проблемами, на яких був зроблений акцент у фільмі Бі-бі-сі.

Читайте також:

Частка негативних матеріалів у світових ЗМІ про Україну перевищила 80%


В українському МЗС вимагають від Бі-бі-сі вибачень за сюжет про расизм

Платіні заявив, що Україна і Польща вже перемогли на Євро-2012

На матч з Україною в Донецьк їдуть 7 тис. англійців

 
 
 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...