Євро-2016: Португалія обіграла Польщу в серії пенальті

Євро-2016: Португалія обіграла Польщу в серії пенальті Блащиковські не забив свій пенальті © twitter.com/UEFAEURO
Роналду і компанія стали першими півфіналістами чемпіонату Європи.

На Євро-2016 відбувся перший чвертьфінал. Збірна Португалії вибила з боротьби за трофей збірну Польщі.

Польща дуже швидко вийшла вперед. Левандовскі знадобилася всього хвилина і 40 секунд, щоб відзначитися. З центру штрафного форвард замкнув простріл з лівого флангу. Цей м'яч став найшвидшим на Євро-2016 і другим за швидкістю в історії чемпіонатів Європи. Португальці відігралися через півгодини - юний Ренату Санчеш класно пробив у ближній кут майже від лінії штрафного майданчика.

У другому таймі засмутити один одного командам не вдалося (відмінний момент в кінці тайму не реалізував Роналду, не влучивши по м'ячу), і обидві команди вдруге в плей-офф вирушили в овертайм. Зазначимо, що Португалія в п'ятий раз на Євро-2016 завершила 90 хвилин ігрового часу внічию.

У додатковий час глядачі забитих голів також не побачили, а в серії пенальті точнішими були португальці. Вони реалізували п'ять з п'яти спроб, тоді як Польща допустила один промах. На удар Блащиковські зреагував Руй Патрісіу.

Польща - Португалія - 1:1 (по пенальті - 3:5)
Голи: Левандовскі, 2 - Ренату Санчес, 33

Польща: Фабіанскі, Піщек, Глік, Паздан, Енджейчик, Блащиковські, Криховяк, Мачінски (Йодловєц, 98), Гросіцкі (Капустка, 82), Мілік, Левандовскі

Португалія: Патрісіу, Седрік, Пепе, Фонте, Елізеу, Вільям Карвалью (Данило Перейра, 96), Маріу (Куарежма, 80), Санчес, Адрієн (Моутіньо, 73), Нані, Роналду

Серія пенальті: 0:1 Роналду, 1:1 Левандовскі, 1:2 Ренату Санчеш, 2:2 Мілік, 2:3 Жоао Моутіньо, 3:3 Глік, 3:4 Нані, 3:4 (воротар) Блащиковські, 3:5 Куарежма.

У півфіналі Португалія зустрінеться з переможцем пари Уельс - Бельгія. Уельс, нагадаємо, раніше пройшов Північну Ірландію, а Бельгія розгромила Угорщину.

Дивіться онлайн-трансляцію матчу Уельс - Бельгія на DT.UA.