Польща стала першим чвертьфіналістом Євро-2016

Польща стала першим чвертьфіналістом Євро-2016 Поляки виграли в серії пенальті © uefa.com
У стартовому матчі 1/8 фіналу поляки виявилися точніше за швейцарців у серії пенальті.

На чемпіонаті Європи з футболу стартували матчі плей-офф. У першому поєдинку Польща пройшла Швейцарію.

Командам не вдалося виявити переможця в основний і додатковий час, але вдалося обмінятися голами. Польщу вивів вперед Блащиковські, який з близької відстані переграв голкіпера після пасу Гросіцкі. Швейцарія відігралася після перерви - найкращий гол Євро-2016 на даний момент забив Шакірі. Швейцарець з лінії штрафного завдав удару через себе - м'яч влетів у ворота від штанги.

В овертаймі перевагою володіли швейцарці, але реалізувати свої моменти не зуміли. А в серії пенальті єдиний промах допустив Джака. Польща ж забила п'ять ударів з п'яти і відсвяткувала успіх.

Швейцарія - Польща - 1:1 (4:5 в серії пенальті)
Голи: Шакірі, 82 – Блащиковскі, 39

Швейцарія: Зоммер, Ліхтштайнер, Шер, Джуру, Родрігес, Берамі (Фернандес, 77), Джака, Шакірі, Джемаїлі (Емболо, 59), Мехмеді (Дердійок, 70), Сеферович

Польща: Фабіанскі, Піщек, Глік, Паздан, Енджейчик, Блащиковскі, Криховяк, Мачински (Йодловєц, 101), Гросіцкі (Пешко, 104), Мілік, Левандовскі

Серія пенальті: 1:0 Ліхтштайнер, 1:1 Левандовскі, 1:1 (промах) Джака, 1:2 Мілік, 2:2 Шакірі, 2:3 Глік, 3:3 Шер, 3:4 Блащиковські, 4:4 Родрігес, 4:5 Криховяк

У чвертьфіналі Польща, яка на груповому етапі, нагадаємо, обіграла Україну, зустрінеться з переможцем пари Хорватія - Португалія.

Слідкуйте за онлайн-трансляцією матчу Польща - Португалія на DT.UA.