Топ Новини

Янукович відвідав у Ризі українську школу

14 січня 2011 в 12:27
У четвер, 15 грудня, президент України Віктор Янукович разом з президентом Латвійської Республіки Валдісом Затлерсом відвідав Ризьку українську середню школу.

У четвер, 15 грудня, президент України Віктор Янукович разом з президентом Латвійської Республіки Валдісом Затлерсом відвідав Ризьку українську середню школу.

Учні молодших класів зустріли глав держав віршами і подарували Януковичу символічні латвійські рукавички, а Затлерсу - українську скатертину. Також президенти переглянули підготовлену учнями коротку концертну програму. Янукович, у свою чергу, передав у подарунок школі книги, в тому числі - підручники, а також інтерактивну дошку.

"Це чудово, що тут зберігаються українські традиції, що тут пам'ятають про Україну. Ми повинні робити все, щоб цей зв'язок не тільки продовжувалася, а й ставав ще міцнішим", - сказав український президент у своєму вітальному слові.

Глава української держави подякував усім ентузіастам, які доклали сил до створення цього навчального закладу в Ризі. "Я вам вдячний за цей патріотизм, любов до рідної української землі, до свого коріння", - підкреслив Янукович.

Він також висловив подяку тим, хто у всі роки підтримував школу, зокрема, меру Риги. "Я приєднуюся до вас, готовий стати поруч з вами і опікуватися цією справою ... Я у вашій команді", - зазначив президент України.

Також Янукович висловив подяку Затлерсу за "добро, яке він сіє" у відносинах України і Латвії.

Наприкінці зустрічі директор школи Лідія Кравченко вручила президентам і меру Риги символічні ордени школи із зображенням емблеми цієї установи.

За матеріалами прес-служби президента України

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...