Топ Новини

Полянський: Додаткові 20 балів за платні підготовчі курси – це заробітчанство і повернення до старих схем

14 жовтня 2011 в 13:50
Наразі відбувається остаточне розмивання ролі ЗНО як визнаної і підтриманої суспільством універсальної процедури конкурсного відбору до університетів та повернення до старих схем. Про це у свої статті у свіжому числі «Дзеркала тижня. Україна» заявив директор Центру освітнього моніторингу Павло Полянський.

«Вочевидь, що цьогорічна практика заробітчанства на платних підготовчих курсах в обмін на преференції вступникам, які їх оплатили, у вигляді додаткових 20 балів настільки сподобалася, що її вирішили звести у ранг «стратегічної» мети. І це при тому, що підготовчі курси є формою надання додаткових платних послуг й аж ніяк, за визначенням, не мають бути структурними підрозділами університетів», - зазначив П.Полянський.

«За останній час ЗНО вже настільки «вдосконалили» (зміна керівництва УЦОЯО; задіяння у вступних кампаніях сертифікатів ЗНО минулих років, визначення середнього бала шкільного атестата у 200-бальній шкалі; вступ в обхід ЗНО тих, хто закінчив школу до його впровадження і на заочну форму навчання та ін.), що від нього, крім назви, скоро нічого не залишиться. Відбувається повернення до старих схем», - повідомив П.Полянський.

Детальніше читайте про це у матеріалі П.Полянського «Блеф-стратегія для української освіти» у свіжому числі «Дзеркала тижня. Україна».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...