Звільнено керівництво Держкомзему Київської області

29 березня 2012 в 10:49
Починаючи з 30 березня, жителі Київської області зможуть отримувати виписки з Поземельної книги в районних управліннях Держкомзему за місцем проживання.
zemlya.JPG
Aндрій Товстиженко, ZN.UA

Із завтрашнього дня в Київській області витяги з Поземельної книги видаватимуться в районних управліннях Держкомзему, відповідний наказ підписав голова Держземагентства України Сергій Тимченко.

Як повідомляє прес-служба відомства, незважаючи на запровадження обслуговування громадян за принципом «єдиного вікна» по всій території України, керівництво головного управління Держкомзему у Київській області продовжувало попередню негативну практику видачі витягів з Поземельної книги лише в головному управлінні. Жителям Київської області доводилося їздити в Київ та стояти в довгих чергах, що в свою чергу сприяло проявам корупції та викликало значне суспільне невдоволення, зазначають у відомстві.

Тож наказом голови Держземагентства сьогодні вже звільнено заступника начальника ГУ Віталія Степанюка, який підписував відповідне незаконне внутрішнє розпорядження, а також винесено догану в.о. начальника Держкомзему у Київській області Олександру Горбачову.

Таким чином, починаючи з 30 березня жителі Київської області зможуть отримувати витяги з Поземельної книги в районних управліннях Держкомзему за місцем проживання. Нагадуємо, що у всіх територіальних органах Держкомзему запроваджено принцип «єдиного вікна» обслуговування громадян, а прийом ведеться щодня повний робочий день.

Читайте також:

Поземельная книга не гарантує права українських громадян

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...