Топ Новини

Зниження тарифів на електроенергію для «Привату» не має нічого спільного з економікою - експерт

18 вересня 2012 в 11:46
Після виборів влада обіцяє дати підприємствам Ігоря Коломойського низькі тарифи на електроенергію. Це виключно політична угода, яка нічого не має спільного з економікою, вважає директор Київського центру політичних досліджень і конфліктології Михайло Погребинський.
opora_LEP_energo_electrichestvo_.jpg
Новоклімов Дмитро

Якщо робітники власника групи «Приват» Ігоря Коломойського не будуть два місяці вимагати від уряду зниження тарифів на електроенергію і не будуть висловлювати своє невдоволення на антиурядових мітингах, а також сам власник не звільнить раніше обіцяну частину трудового колективу Запорізького заводу феросплавів, то після виборів влада обіцяє дати підприємствам олігарха низькі тарифи.

Це виключно політична угода, яка нічого не має спільного з економікою, вважає директор Київського центру політичних досліджень і конфліктології Михайло Погребинський.

«Валерій Хорошковський, як представник влади, серйозно стурбований тим, щоб уникати соціальних конфліктів в регіонах. Тому він, швидше за все, домовився з паном Коломойським, щоб принаймні на два місяці - до виборів уникнути звільнень на Запорізькому заводі феросплавів. А натомість влада вже після виборів зможе надати пільги на електроенергію для заводу. Тут виключно політичний підтекст, який нічого не має спільного з економікою», - упевнений експерт.

Нагадаємо, раніше в Києві пройшла зустріч під керівництвом першого віце-прем'єра Валерія Хорошковського, в якому взяли участь голова Запорізької обладміністрації Олександр Пеклушенко, представники п'яти заводів, у тому числі феросплавного, ЗАЛКу, ДСЗ, ЗТМК, Укрграфіт.

Головне питання засідання - виділення пільгового тарифу на електроенергію для підприємств, якого давно домагаються власники - група «Приват».

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...