Житомирські транспортники відповіли міським страйком на повчання Литвина

21 грудня 2011 в 08:02
Сьогодні, 21 грудня, вранці у Житомирі на роботу не вийшли працівники комунального електротранспорту.
Lytvyn_litvin_litvyn_lytvin_-6_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Причиною страйку стала невиплата заборгованості працівникам Житомирського трамвайно-тролейбусного управління, незважаючи на обіцянки влади погасити її до 20 грудня.

Про прийдешній страйк вчора повідомляв голова профспілкового колективу ТТУ Олег Котенко.

«Обіцянки звучали на всіх рівнях, і губернатор, і мер письмово підтвердили, що до 20 грудня буде виплачено 4 мільйони боргу. Але, на жаль, ми вже бачимо, що коштів немає і, швидше за все, їх не буде», - сказав Котенко.

Раніше Верховна Рада України перерозподілила бюджет України на 2011 рік, виділивши деяким регіонам гроші на оплату соціальних проплат. Житомир отримав 22 мільйони, з них 4 мільйони - на пільговий проїзд окремих категорій громадян.

15 грудня виконавчий комітет Житомирської міськради прийняв рішення про внесення змін до загального фонду міського бюджету на 2011 рік. Проте досі кошти ТТУ виділено не було.

Раніше ZN.UA повідомляло, що голова Верховної ради Володимир Литвин попросив житомирян не вчити його жити після того, як працівники трамвайно-транспортного управління Житомира попросили віддати їм свою зарплату.
«Я не сьогоднішній. А якщо ви хочете мати такі прибутки, то робіть як моя мати - вона на мітинги не ходить. І мати моя прожила все життя на землі. Вона працює. Ви теж можете собі заробити. Не лінуйтеся. Не газетки носіть, а працюйте», - сказав зокрема Литвин.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...