Збиток від пожежі на Вуглегірській ТЕС склав понад 173 млн гривень

4 квітня 2013 в 16:21

На відновлення лише двох енергоблоків піде близько шести місяців. Гроші направлять з резервного фонду держбюджету.

Збитки від пожежі на Вуглегірській ТЕС у Світлодарську Донецької області попередньо становлять 173,5 млн гривень. Фактично ця сума дорівнює обсягу коштів, необхідному для відновлення ТЕС, повідомив голова Донецької облради Андрій Федорук.

"За попередніми підрахунками, збиток оцінюється в 173,5 мільйона гривень. Ці гроші будуть направлені з резервного Фонду державного бюджету", - зазначив Федорук.

Він підкреслив, що мова йде не про будівництво нової електростанції, а про відновлення існуючої.

Протягом півроку, за його словами, повинні бути відновлені 2 крайніх блоки, які найменше постраждали від пожежі.

За словами Федорука, при відновленні Вуглегірської ТЕС будуть використовуватися ті самі вузли та агрегати, які працювали на ній до пожежі, вироблені на харківському заводі "Енергоатом".

Раніше міністр енергетики і вугільної промисловості Едуард Ставицький повідомив, що про плани відновлення станції можна буде говорити не раніше, ніж через два місяці, після того, як будуть розібрані завали.

Нагадаємо, пожежа на Вуглегірській ТЕС, що спалахнула 29 березня, знищила 4 енергоблоки станції. Одна людина загинула, п'ятеро постраждали. Робота станції - першого за величиною енергогенеруючого об'єкту на території Донецької області - була припинена.

Ставицький визнав, що пожежа вплинула на плани уряду щодо приватизації підприємства ПАТ "Центренерго", яке є одним з провідних виробників електроенергії в Україні (до складу компанії входять Вуглегірська, Зміївська і Трипільська ТЕС). "Для того, щоб щось продати, треба, щоб воно працювало", - сказав міністр.

Читайте також:

Після пожежі у Світлодарську влада перевірить всі ТЕС України

Пожежу на Вуглегірській ТЕС загасили через 13 годин: один загиблий, 5 постраждалих

Янукович вирішив, що Україні вже досить нарощувати видобуток вугілля

Остров
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...