Завдяки рішучим діям НБУ гривня зміцнила свої позиції

28 листопада 2012 в 10:23
Значна кількість експертів бачить прогрес гривні саме в рішучих діях Нацбанку, зокрема, у лобіюванні закону про обов'язковий продаж державі експортерами 50% валютної виручки.
dengi_500_griven_grivni_
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Глава Національного банку України Сергій Арбузов, спростовуючи чергову порцію чуток, повідомив, що девальвація гривні не загрожує.

Більше того, за його словами, існують об'єктивні передумови для подальшого зниження курсу американського долара, «оскільки курсом керує ринок, а сплеск мав місце через панічні заяви деяких політиків».

Значна кількість експертів бачить прогрес гривні саме в рішучих діях Нацбанку, зокрема, у лобіюванні закону про обов'язковий продаж державі експортерами 50% валютної виручки. До того ж Нацбанк досить рішуче налаштований на боротьбу з валютними спекуляціями. Як повідомив Сергій Арбузов, до банків, які відмовляються продавати валюту населенню, і тим самим сприяють поширенню панічних настроїв і зростанню курсу долара, будуть застосовуватися жорсткі санкції - аж до позбавлення ліцензій.

Такої ж думки дотримується і значна кількість українських банкірів. Так, заступник голови правління банку «Фінанси і кредит» Ігор Львов вважає, що гривня зміцнила свої позиції завдяки рішучим діям Нацбанку, зокрема завдяки загрозі скасування ліцензій та лобіюванню закону про обов'язковий продаж 50% валютної виручки експортерами на міжбанку.

«На міжбанку з'явилося більше доларів, курс буде падати і до січня знизиться до 8,15 гривень за долар у продажу», - прогнозує він.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...