Топ Новини

Затверджено новий зразок стікера, що підтверджує наявність поліса ОСАЦВ

18 серпня 2011 в 14:03
Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг (Держфінпослуг) затвердила новий зразок і технічний опис спеціального знака (стікер), що видають страхувальнику при укладанні угоди обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСАЦВ)

Як повідомили в комісії в четвер, 18 серпня, відмінність нового зразка від уже чинного полягає у відсутності на ньому голограми.

За словами джерела в Держфінпослуг, проект розпорядження про затвердження типового поліса ОСАЦВ відправлено на доопрацювання.

Нагадаємо: в листопаді 2010 року президент України Віктор Янукович скасував указ, що його ще в 2000 році видав Леонід Кучма, про введення монополії ЄДАПСу на голографічний захист документів.

Крім того, уряд 9 лютого 2011 року прийняти постанову "Про внесення змін до постанови Кабінету міністрів України з питань захисту документів і товарів голографічними захисними елементами і визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету міністрів України", яку підготовав Мін'юст. Цим документом визначено такими, що втратили силу, акти уряду, що регулюють відносини у сфері захисту документів і товарів голографічними захисними елементами.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...