Топ Новини

Засновник форуму в Давосі не вірить у сучасний капіталізм

25 січня 2012 в 09:01
Капіталістична система абсолютно не вписується в модель сучасного світу.
Klaus Martin Schwab.jpg
fotopedia.com

Клаус Шваб, засновник і виконавчий голова Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ) в Давосі, не вірить у сучасний капіталізм. Таке зізнання він зробив в інтерв'ю, опублікованому у Financial Times Deutschland.

«Можна з абсолютною впевненістю сказати, що капіталістична система в її нинішній формі абсолютно не вписується у модель сучасного світу», - зазначив засновник форуму, 42-га сесія якого відкривається в середу, 25 січня, у курортному місті на сході Швейцарії.

На думку голови ВЕФ, помилки політиків і суспільства в цілому призвели до фінансової кризи, справжні причини якої - перевищення норм дозволеного у фінансовій системі. «Ми своєчасно не встановили правила, які могли б перешкодити спотворенню системи», - зауважив він.

Шваб вважає, що політичному та фінансовому істеблішменту слід розробити «новий стиль» співпраці, який дозволить спільно долати труднощі, а не «ховатися в бункер». При цьому, на думку економіста, модель спільного бачення перспективи має бути орієнтована на довгострокові цінності.

Читайте також

Промову Януковича в Давосі приїдуть послухати Яценюк і Каськів

Крістін Лагард лякає світ другою Великою депресією

МВФ і СОТ застерегли світ від надмірних заходів економії

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...