Топ Новини

Зарплату в конверті отримують 7% українців

30 вересня 2011 в 10:41
Неофіційний дохід за основним місцем роботи у вигляді «зарплати у конверті» або «подяки» в якості основного назвали 7% респондентів, опитаних компанією Research & Branding Group.
dengi_grivni_pachki_DSC3587_znua.JPG
Андрій Товстиженко, DT.UA

При цьому для 39% основною статтею доходу є офіційна зарплата за основним місцем роботи (39%), приблизно для такої ж кількості - пенсії (32%) та інші види соціальних допомог (8%).

Кожен десятий житель країни основним джерелом доходу назвав присадибне господарство (12%), а кожен двадцятий - випадкові, разові грошові надходження від купівлі-продажу, посередництва тощо. (5%).

На сьогодні для більшості жителів України (72%) важливо, щоб роботодавці їм платили саме офіційну зарплату.

Більше половини українців (52%) на сьогоднішній день готові вимагати від роботодавців виплати офіційної заробітної плати.

Дві третини українців (61%) дотримуються думки, що відповідальність за «зарплати в конвертах» повинні нести роботодавці і лише 3% вважають, що відповідати за подібну практику повинні працівники, які отримують «зарплату у конверті», ще 16% респондентів дотримуються думки, що відповідальність повинні нести однаковою мірою як роботодавці, так і працівники.

Опитування проводилося компанією Research & Branding Group у період з 6 по 16 вересня 2011 Збір інформації проводився методом особистого інтерв'ю в 24-х областях України і АР Крим. Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за місцем проживання (область), статтю і віком. Обсяг вибіркової сукупності склав 2077 осіб. Очікувана середня помилка вибірки складає ± 2,2%.

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...