Зарплата глави "Нафтогазу" може становити три мільйона гривень

27 січня в 02:20

Коболєв отримує величезні премії за "ефективну роботу" у вигляді багаторазово підвищених тарифів.

Коболев
Коболєва викрили у величезних преміях
Заробітна плата голови правління НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва може обчислюватися трьома мільйонами гривень у місяць, такі умови його трудового контракту та колективного договору держкомпанії, які дозволяють істотно варіювати кінцевою сумою заробітної плати, говориться у відповідних документах, якими володіє "Економічна правда".

зокрема, додаткову угоду до трудового договору від 13 квітня 2016 року вказує, що крім посадового окладу (1,041 мільйон гривень) СЕО отримує щомісячну премію "на умовах і в розмірі згідно з колективним договором компанії".

За даними "ЕП", в "Нафтогазі" діє колективний договір від 25 червня 2012 року, підписаний тодішнім головою держкомпанії Євгеном Бакуліним. Згідно з ним, преміювання працівників апарату НАК можливо на рівні до 200% від посадового окладу.

Перша половина з них (100%) виплачується в щомісячному режимі "за виконання виробничих функцій і завдань". Таким чином, зарплата керівника НАК складає 2,082 мільйона гривень в місяць.

Другі 100% виплачуються не системно "за внесок в загальні результати роботи".

В такому випадку, щомісячне сумарна винагорода глави "Нафтогазу" може досягати 3,123 мільйона гривень.

За даними джерел ЕП, на даний час НАК "Нафтогаз України" розробляє новий колективний договір.

Як повідомлялося, згідно з інформацією, опублікованою на офіційному сайті "Нафтогазу", в 2015 році група вперше отримала 8,5 мільярдів гривень валового прибутку, незважаючи на те, що реалізація природного газу населенню, як і в попередні роки, була збитковою.

За матеріалами: Економічна правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
3 коментаря
  • виктор аброскин 29 января, 19:11 Порошенко и Гройсман воруют "честно".Они подняли зарплаты тем кто оваливает им наворованное или закрывает глаза на их воровство пример этому НАБУ и этот сопляк который только что и умеет повышать и получать ,но создать что то новое для таких казнокрадов невозможно.Его устраивает его "зарплата" и его мозг встал,ожирел.А зачем думать создавать если и за безделие платят хорошо его хозяева,то же самое и с НАБУ Большие деньги выносят на вид всего человека его внутренний мир.А работать им запретил порошенко и Гройсман.Что бы не дай Бог что то сделать не то что бы их оставить без навара. Відповісти Цитувати
  • Галина-Семеновна Арзамазова 28 января, 17:46 С такой зарплатой на интересы Государства и тем более его народа никто не работает Такие контракты подписывают не совсем психически здоровые люди! Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • Володимир Галько 27 января, 08:21 Круто апетити сильні таке враження що живем в різних державах.Всім чиновникам 3200 гривень зарплати. Щоб відчули народ Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...