Топ Новини

Запорізькому губернатору не вдалося на нараді обдурити Клюєва

31 серпня 2011 в 06:32
Голова Запорізької ОДА Борис Петров під час селекторної наради вирішив повідомити неправильні дані першому віце-прем'єр-міністрові економічного розвитку і торгівлі Андрію Клюєву.

Нарада, присвячена питанням дерегуляції, закінчувалася закритим режимом. Андрій Клюєв нагадав губернаторам, що уряд наказав облдержадміністраціям протягом серпня-жовтня поточного року сформувати регіональні ресурси продовольчого зерна в обсязі 1,7 млн т, "але у більшості областей не займаються цим питанням".

«- Яку суму ви виділили з бюджету на формування регіонального ресурсу? - поцікавився Клюєв у голови Запорізької ОДА Бориса Петрова.

-1,2 млн грн, - зам'явшись, відповів губернатор. Проте перший віце-прем'єр мав іншу інформацію.

- На формування регіональних ресурсів у вас не виділено ані копійки, і так ще у багатьох регіонах. Тому те, що зараз у вас не підвищуються ціни на хліб, на зерно, - це тільки завдяки гарному врожаю, - відрізав пан Клюєв», - пише
«Коммерсант-Украина».

Пізніше Борис Петров повідомив журналістам, що завдання першого віце-прем'єра буде виконано: "Будемо шукати кошти в обласному бюджеті - це приблизно 3-4 млн грн".

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...