Топ Новини

Залізничники констатують невиправдану збитковість додаткових потягів

21 листопада 2011 в 10:20
Додаткові потяги для залізниць України є невиправдано збитковими. Їхня наповненість не перевищує 50%, оскільки в один бік місця у них заповнені, а у зворотний - порожні. При цьому залізниці зазнають значних збитків і експлуатаційних витрат, які не компенсуються.
zaliz_poezd_vokzal_ukrzaliznicya_perron-4_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Окрім того, як повідомляє прес-служба «Укрзалізниці», рухомий склад залізниць сьогодні зношений на 86%, і в цьому році через неможливість подальшої експлуатації списанню підлягають 202 вагони, які входили до складу потягів переважно нічного курсування, а також 11 пасажирських локомотивів.

Пасажирські перевезення з року в рік залишаються збитковими, що не дає можливості у необхідній кількості оновлювати парк вагонів і локомотивів, заявляють у відомстві. Так, за 10 місяців 2011 року загальні збитки від пасажирських перевезень зросли до 5,3 млрд грн, у тому числі у приміському сполученні вони становлять 2,7 млрд грн.

В цілому за останні 10 років кількість пасажирських вагонів скоротилася на 3623 одиниці, а закуплено - лише 550 одиниць, всі за кошти «Укрзалізниці».

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...