Топ Новини

Захарченко визнав тиск на бізнес з боку правоохоронців

30 травня 2012 в 10:50
Голова МВС вимагає припинити факти «тиску та протиправних посягань» на бізнес з боку працівників правоохоронних органів – це шкодить іміджу міліції і влади в цілому.
zaharchenko.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

До Міністерства внутрішніх справ (МВС) України продовжують надходити численні скарги громадян, суб’єктів господарювання на проведення безпідставних перевірок працівниками міліції.

Про це міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко написав у своєму блозі.

Він зазначив, що «в окремих випадках такі перевірки використовуються в якості інструменту тиску на підприємців з метою вирішення своїх особистих питань». «Таке становище призводить до справедливих нарікань з боку підприємців», - підкреслив він.

В Україні створять фінансову поліцію


У зв’язку з цим голова МВС наказав своїм підлеглим у регіонах виправити ситуацію, а заступникам і керівникам структурних підрозділів апарату Міністерства - забезпечити «належний контроль і принципову вимогливість у цьому питанні».

«Мною підписане відповідне доручення з вимогою припинити практику проведення перевірок суб’єктів господарювання усупереч діючому законодавству, за відсутності достатніх підстав, а також з питань, не віднесених до компетенції органів внутрішніх справ», - повідомив Захарченко.

Крім того, головний міліціонер доручив протягом місяця «визначити конкретні заходи щодо захисту бізнесу від протиправних посягань».

Нагадаємо, раніше бізнесмен Дмитро Фірташ висловив переконання, що при оформленні документів податкова займається "рекетом". До нього подібні заяви робив перший віце-премєр Валерій Хорошковський: за його словами, сьогодні бізнес "безправний", при цьому більша його частина готова і хоче платити легальні податки, але не витримує «корупційного податку, а, простіше кажучи, рекету держструктур і вимушена йти в тінь, стаючи, таким чином, „живою мішенню“ для правоохоронних структур». При цьому міністр фінансів відзначив, що з боку податкової служби «є розуміння», як «лікувати» таку ситуацію.

Читайте також:

Чиновникам заборонять втручатися в діяльність підприємців без рішення суду

Вилучати документи при перевірках підприємств без рішення суду заборонять

Тігіпко визнає проблеми з пресингом бізнесу з боку митниці та податкової

Податкової міліції заборонять затримувати людей і влаштовувати «маски-шоу»

Навіть бізнес при владі не може себе захистити, — Тігіпко

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...