Топ Новини

Захарченко намовляє Арбузова запустити в банки міліцію

3 січня 2012 в 15:39
Міністерство внутрішніх справ запропонувало Національному банку України передбачити обов’язкову присутність озброєної охорони МВС у банківських установах.
milicia_miliciya_DSC3153.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко сьогодні на брифінгу з приводу озброєного нападу на відділення ПриватБанку в Донецьку, під час якого загинули 5 осіб.

Зокрема, за словами В.Захарченка, МВС запропонувало Нацбанку внести зміни до відповідної постанови щодо обов’язкової присутності озброєної охорони МВС у банківських установах при наявності там обсягів готівки або інших цінностей на 1 млн. грн., а також ще низку змін з метою посилення охорони фінансових установ.

«Я зв’язався з Сергієм Арбузовим (голова НБУ – ред.), ми провели розмову і напрацювали спільні дії, які ми в подальшому будемо здійснювати з охорони банківських установ», - сказав В.Захарченко, зауваживши, що під час цієї розмови голова НБУ погодився з тим, щоб «охороною в банках займалися фахівці, тобто міліція».

Водночас, відповідаючи на одне з уточнюючих запитань, міністр зазначив, що питання щодо заборони здійснення охорони фінансових установ приватним фірмам стояти не буде, їм буде рекомендовано переглянути технічні умови з надання охоронних послуг.

«Я підписав два листи на Національний банк з тим, які заходи посилення охорони треба провести, і Національний банк з цим погодився», - зазначив В.Захарченко.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...