Топ Новини

За право за обід з Баффетом невідомий виклав 2,6 млн доларів

12 червня 2011 в 12:50
За обід з інвестором-мільярдером Уорреном Баффетом невідомий погодився заплатити 2 626 411 дол.

Право на обід з фінансовим гуру було виставлено на аукціоні Ebay, організованому благодійним фондом Glide, який надає допомогу незаможним і бездомним мешканцям міста Сан-Франциско.

У цьому році гостю У. Баффета обід обійдеться на 100 дол дорожче, ніж у минулому. Невідомий покупець виграв торги зі ставкою 2 345 678 дол. Однак після перемоги він вирішив збільшити свій платіж для того, щоб побити торішній рекорд вартості обіду з У. Баффетом.

Переможець аукціону зазвичай обідає з У. Баффетом в нью-йоркському ресторані Smith & Wollensky і може обговорити з легендарним фінансистом будь-які теми, які  його цікавлять. З собою на обід переможець може взяти до семи людей.

В останні роки ім'я людини, яка обідає з У. Баффетом, не розкривається. У 2009 році трапезу і одночасно фінансову консультацію виграла фірма Salida Capital Corp з Торонто, запропонувавши 1,68 мільйона доларів. У 2008 році з У. Баффетом обідав інвестор з Гонконгу Чжао Даньян, виклавши 2110 тисяч дол.

Право на обід з У. Баффетом продається щорічно з 2000 року. Уперше переможцю вдалося пообідати з фінансистом за 25 тис. дол. У цьому році 25 тис. дол були початковою ставкою.

За матеріалами: , ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...