З «Родоводу» намагаються зробити «Лівелу» фінансового ринку

18 листопада 2011 в 12:39
Держава витратила на «Родовід Банк» грошей більше, ніж обсяг усіх зобов'язань усіх вкладників і кредиторів разом узятих. При цьому політики продовжують керувати «Родовідом», його борги досі не погашені, а мільярдні збитки банку продовжують оплачуватися бюджетом. Складається враження, що з «Родоводу» намагаються зробити «Лівелу» фінансового ринку.
rodovid__650-430_znua.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Так прокоментував для ZN.UA ситуацію навколо «Родоводу» керівник одного із системних українських банків.

«Гадаю, ніде у світі жоден бізнесмен не дозволив би собі утримувати такий бізнес і давно ліквідував би настільки збиткову структуру. Але українські політики доводять до абсурду будь-яку здорову ідею», - говорить банкір.

Він зазначає, що замість того, щоб створити державний фонд гарантування вкладів і рятувати гроші вкладників, як це роблять у Європі, українські чиновники створили цілу схему з порятунку приватних банків:

«Політики взяли під захист некомпетентних і недобросовісних фінансистів. Грошей витратили більше, ніж усі зобов’язання всіх вкладників і кредиторів, разом узяті, а борги всі не погасили і плюс оплачують з бюджету колосальні збитки».

«Причому всі контролюючі органі кричать про порушення, МВФ вимагає закриття банку, а політики продовжують керувати «Родоводом» і вперто кидають у топку нові мільярди. Скоро знову побіжать по рекапіталізацію у Кабмін, і таке враження, що з «Родоводу» намагаються зробити «Лівелу» фінансового ринку. У нас ніколи не буде порядку у фінансах, поки керівники держави не зрозуміють — щоб заробляти в банківському бізнесі, треба навчитися не ділити гроші, а управляти грішми», - резюмував експерт.

Справа «Родоводу» стала предметом розслідування ZN.UA. Детальніше про схеми, осіб і обставини фінансових махінацій у банку читайте в статті Юрія Бутусова «Хто відповість за "Родовід"?».
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...