Топ Новини

Єврокомісія погіршила прогноз з виходу єврозони з кризи

3 травня 2013 в 13:14

Новий песимістичний прогноз Єврокомісії заснований на тому, що "політичні зусилля не допустять загострення кризи суверенного боргу".

Еврокомиссия
Єврокомісія погіршила прогноз

Єврокомісія продовжує погіршувати свої прогнози щодо економічного зростання в єврозоні: тепер вона очікує скорочення ВВП регіону в поточному році на 0,4% і його зростання на 1,2% у наступному році, інфляція передбачається на рівні 1,6% і 1,5% відповідно, про що свідчить весняний прогноз ЄК.

"Прогноз продовжує ґрунтуватися на оцінці, що політичні зусилля не допустять загострення кризи суверенного боргу", - наголошується в документі.

У своєму зимовому прогнозі Єврокомісія чекала менш серйозного скорочення ВВП єврозони в нинішньому році - на 0,3%, і більшого зростання в наступному - на 1,4%. Інфляція очікувалася на рівні 1,8% і 1,5% відповідно.

ЄК як і раніше песимістично дивиться на динаміку безробіття в регіоні єдиної валюти: у поточному році передбачається на рівні 12,2%, а в 2014 році може скоротитися лише незначно - до 12,1%. Ці оцінки не змінилися в порівнянні з зимовим прогнозом, опублікованим у кінці лютого.

Читайте також:

Глава церкви Кіпру закликав вийти з "приреченого на розвал Євросоюзу

Євросоюз пояснив пріоритети бюджету на 2014-2020 роки

Світовий банк скасував загрозу глибокої фінансової кризи в світі

Країни єврозони поставили новий рекорд з безробіття

 

За матеріалами: РИА Новости
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • прадід 3 мая, 16:29 Причинами фінансової кризи є не стільки апріорі безтоварні бакси за межами США, скільки авантюрні втручання влади в ринкове ціноутворення безтоварними дооцінками результатів праці на суми "уніфікованого мита(ПДВ)", акцизу та різних цільових зборів. Всі такі безтоварні дооцінки потребують збільшення обігової маси грошей для оплати результатів праці, але й автоматично створюють дефіцит грошей для оплати самої праці. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...