Топ Новини

Яценюк стверджує, що НБУ надрукував перед виборами мільярд

24 жовтня 2012 в 18:21
Національний банк надрукував 1 млрд грн нічим не забезпечених грошей. Казна пуста, доходи бюджету на 15 млрд грн менші, ніж витрати тільки за перші три квартали. Далі буде ще гірше, впевнений Яценюк.
dengi_grivni_nbu_OD306012.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Державна казна пуста, тому Національний банк України надрукував 1 млрд грн, щоб дотягнути до кінця виборчої кампанії, заявив голова Ради Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Арсеній Яценюк, повідомляє пресс-служба «Фронту змін».

Яценюк нагадав, що Міністерство фінансів України провело розміщення облігацій внутрішньої держпозики, отримавши близько 1 млрд грн. Але, за його інформацією, ці кошти «надрукував Національний банк України». «Він дав цей мільярд державним банкам, а державні банки начебто купили облігації держави. Це надруковані гроші. Це гроші, які ніхто не позичив, їх просто верстатом надрукували», - підкреслив Яценюк.

- Яценюк «злив», як насправді Азаров оцінює становище в економіці

«Це означає, що казна пуста. Їм цей 1 млрд потрібен, щоб якось дотягнути до кінця виборчої кампанії», - наголосив він.

Зокрема, уже сьогодні, за його інформацією, в бюджетах Львівської та Івано-Франківської областей не вистачає близько по 200 млн грн на заробітні плати бюджетникам. «На енергоносії в Івано-Франківській області не вистачає 55 млн грн. Я не кажу про пільгові категорії громадян, ліки, харчування в школах», - додав Яценюк.

«Доходи бюджету на 15 млрд грн менші, ніж витрати. Це тільки за перші три квартали. Думаю, 4-й квартал буде ще гірший», - підкреслив він.

Яценюк зазначив, що Об’єднана опозиція понад місяць вимагає від уряду відзвітувати в парламенті про стан економіки, проте звіту Кабміну так і не було. «Президент має оприлюднити чіткий план економіки до кінця року і на наступний рік. У президента вся влада, весь парламент і уряд. Хай розказує, як вони будуть витягувати економіку з прірви».

Читайте також:

Яценюк вимагає від Азарова озвучити реальні цифри статистики

Fitch не виключає девальвацію гривні на 10% до кінця року

Міжнародні експерти прогнозують 9 грн за долар до грудня

Аналітики Goldman Sachs упевнені, що уряд піде на девальвацію гривні

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...