Яресько про індексацію соцвиплат: дуже хочеться, але грошей немає

7 червня 2015 в 08:30

Сподіватися на їх підвищення найближчим часом не доводиться.

потребительские настроения
У держави зараз немає коштів на індексацію зарплат і пенсій
Андрій Товстиженко, DT.UA

Глава Мінфіну Наталія Яресько сумнівається в індексації пенсій і зарплат раніше кінця року, повідомила вона в інтерв'ю DT.UA.

"Немає для цього коштів. Я дуже хочу якомога швидше індексувати соціальні виплати, ми розуміємо важливість підтримки громадян. Але реального профіциту бюджету немає. Якщо я побачу якісь збільшення надходжень від детінізації, знищення "податкових ям", контрабанди або будь-яких інших на сьогоднішній день не передбачених джерел, готова переглядати соцвиплати", - сказала Яресько.

Міністр пояснює, що її відомству зараз доведеться шукати додаткове фінансування для незапланованих потреб Міноборони, ще ряд законів - про судоустрій та про державну службу – також вимагають незапланованих витрат. Крім того, збільшення імпортного ПДВ через девальвацію також вимагає збільшення обсягів його відшкодування, на що в Мінфіні теж не розраховували.

"...Поки ми не вирішимо ці питання і не знайдемо додаткові джерела надходжень, до тих пір будемо не готові проводити індексацію раніше, ніж це передбачено (у грудні – ред.). Коштів у держави немає", - підкреслила міністр.

Читайте повний текст інтерв'ю з Наталією Яресько "У нас є і план "В" і план "С" у свіжому номері "Дзеркала тижня. Україна".

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 27.12
EUR 29.45
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...