Топ Новини

Януковичу не подобається «лобіювання вузьких інтересів» у податковому законодавстві

7 лютого 2012 в 09:49
Особливе незадоволення у Януковича викликає той факт, що разом з «потрібними» змінами «прослідковується лобіювання вузьких інтересів в частині розширення податкових пільг»
yanukovich_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Президент Віктор Янукович наголошує на необхідності припинити тиск на бізнес зі сторони податкової та інших контролюючих органів, а також удосконалити систему адміністрування податків і припинити «лобіювання вузьких інтересів».

Про це він заявив у своєму виступі на відкритті 10-ї сесії Верховної Ради у вівторок, 7 лютого.

«Вимагаю від податківців та від інших контролюючих органів припинити тиск на бізнес …У податковій сфері першочерговим завданням вважаю удосконалення адміністрування податків», - сказав він.

Крім того глава держави висловив невдоволення, що, незважаючи на ухвалення Податкового кодексу, досі не припиняється практика постійного внесення змін до податкового законодавства.

Більш того, особливе незадоволення у В.Януковича викликає той факт, що разом з «потрібними» змінами «прослідковується лобіювання вузьких інтересів в частині розширення податкових пільг». У зв’язку з цим президент наголосив, що податкові правила «мають бути однакові для всіх, і на цьому треба ставити крапку».

Зокрема нагадаємо, що останнє вето президента у сфері податків стосувалося пролоббійованого деякими народними депутатами введення нульової ставки ПДВ для зернотрейдерів. Ць норму депутати хотіли провести разом зі змінами стосовно спрощеної системи оподаткування. !zn

Читайте також:

Хорошковський обіцяє захистити бізнес від «корупційного податку»
Бізнес позбавлять необхідності щороку купувати електронні ключі

Бродський: Колесніков хоче звільнити 90% податківців

Бізнесу більше заважає складна звітність, ніж високі податки, - опитування ДПСУ

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...