Топ Новини

Янукович запевнив американських інвесторів, що умови для їх роботи в Україні будуть постійно покращуватися

22 вересня 2011 в 07:44
В Україні буде створено всі умови для ефективної роботи інвесторів, заявив президент України Віктор Янукович у Нью-Йорку під час зустрічі з представниками американських ділових кіл.
yanukovich_29425.jpg
president.gov.ua

Як повідомляє прес-служба президента, В.Янукович запросив бізнесменів до активної співпраці. ВІН підкреслив, що зараз в Україні триває регуляторна реформа, метою якої є скорочення дозвільної системи приблизно на 90%. "Мова йде про революцію в цьому напрямку", - зазначив він.

За словами В.Януковича, українська влада добре розуміє, що створення умов для комфортної та ефективної роботи інвесторів перш за все вигідне для самої України. "Ми на рівні законодавства будемо створювати таку систему, яка б відповідала сучасним європейським стандартам", - сказав він.

Президент України підкреслив, що в результаті реформ бізнес повинен отримати прозорі правила гри і рівні умови для всіх. "Хочу вас запевнити: шлях реформ, який обрала Україна, буде постійно поліпшувати умови роботи інвесторів. Це наша мета", - сказав він.

В.Янукович особливо підкреслив, що в Україні вже працює принцип державно-приватного партнерства, і надалі його застосування буде тільки розширюватися.

У зустрічі взяли участь представники низки провідних компаній США, що працюють у сферах енергетики, сільського господарства, харчової промисловості, банківській сфері тощо.

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...