Янукович визнав уповільнення економіки

24 травня 2012 в 09:37
Янукович звернув увагу на цифри статистики, які вже кілька місяців показують скорочення темпів зростання економіки, а в низці галузей - падіння.
yanukovch_.jpg
president.gov.ua

Президент України Віктор Янукович визнає факт уповільнення економічного зростання в Україні. Про це він сказав, виступаючи на засіданні Ради регіонів у четвер, 24 травня.

За словами Януковича, за підсумками 4 місяців поточного року спостерігається уповільнення економічного зростання.

«Воно невелике, але є. Тобто, є негативні тенденції в низці галузей економіки, і ми повинні це визнати, а головне - передбачати і заздалегідь вживати всіх необхідних заходів», - сказав президент.

Янукович зазначив, що чекає пропозицій від членів Ради регіонів щодо адекватного та своєчасного реагування на існуючі виклики, які стоять перед Україною.

Нагадаємо, що тенденції до уповільнення зростання економіки в Україні намітилися ще влітку минулого року, а в грудні 2011 року промислове виробництво вперше після кризи 2008-2009 рр.. пішло в мінус. З початку 2012 року промвиробництво знаходиться у стадії стагнації.

Крім того, на початку року щонайменше у два рази скоротилося зростання ВВП - до 2,5%, і міжнародні фінансові організації не очікують його прискорення.

Читайте також:

Інвестори негативно оцінюють інвестклімат в Україні і не чекають його поліпшення

Промвиробництво в Україні як і раніше знаходиться у стадії стагнації

НБУ оцінює зростання ВВП у січні-березні на 2,5%

МВФ ще більше погіршив прогноз зростання економіки України у 2012 році

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...