Топ Новини

Янукович вирішив, що в Україні потрібно створювати рівні умови життя для всіх громадян

29 серпня 2012 в 11:37
На думку Януковича, у нинішньої влади в країні «стоїть завдання створити робочі місця високооплачувані, щоб люди могли працювати і отримувати гідну заробітну плату, щоб утримувати сім'ї».
yanukovich-fuuuu_31157.jpg
president.gov.ua

Президент Віктор Янукович підкреслив, що в Україні потрібно створювати рівні умови життя для всіх громадян. Про це він заявив 29 серпня на міні-брифінгу у Донецьку, говорячи про соціальні ініціативи, які реалізуються зараз у країні.

Він не став виділяти якісь першочергові соціальні ініціативи, але акцентував, що всі вони спрямовані на поліпшення якості життя українців.

«Немає в житті людини дрібниць. Якщо ви подивитеся на соціальні ініціативи - вони стосуються різних категорій наших громадян. І я не можу сказати, що для держави пріоритет, щоб хтось жив краще, а хтось потерпить. Такого не повинно бути», - сказав глава держави.

- Азаров зазначив надзвичайну терплячість українців: Терплять чорт знає кого, і нас терплять


При цьому він додав: «Ми зобов'язані створювати рівні умови, і ми повинні піклуватися про всі категорії наших громадян, які працюють у різних галузях економіки нашої держави. Тому соціальні ініціативи спрямовані на захист соціальних інтересів наших людей».

На думку Януковича, у нинішньої влади у країні «стоїть завдання створити робочі місця високооплачувані, щоб люди могли працювати і отримувати гідну заробітну плату, щоб утримувати сім'ї».

«Ми зобов'язані організувати цей процес. А там, де держава не в змозі цього зробити, або людина не може фізично працювати з різних причин, або через старість, або через фізичні різні вади, ми, звичайно, повинні забезпечити соціальний захист», - пояснив президент.

Читайте також:

Янукович за рівнем падіння рейтингу зрівнявся з Ющенком

Азаров зазначив надзвичайну терплячість українців: Терплять чорт знає кого, і нас терплять

«Розчарування року» українців: Янукович, Тігіпко і Азаров

Соціолог: Нинішня влада втрачає довіру людей швидше «помаранчевої»

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...