Янукович вимагає від держорганів видавати всі довідки і оформляти документи в одному місці

7 грудня 2012 в 08:06
Президент доручив забезпечити відкриття в містах України мережі центрів надання адміністративних послуг, а також розробити єдиний веб-портал.
podpis_docs_document_goss_DSC7212.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Український уряд має у стислі терміни підготувати законопроекти про визначення вичерпного переліку адміністративних послуг та розміру плати за їхнє надання, а також встановлення відповідальності чиновників за порушення вимог законодавства з питань надання адмінпослуг.

Відповідне доручення глави держави опубліковано на його сайті у п'ятницю, 7 листопада.

Кабінету міністрів і керівникам місцевих адміністрацій доручено забезпечити відкриття на території України мережі центрів надання адміністративних послуг. При цьому має бути визначений перелік послуг, які будуть гарантовано надаватися громадянам у цих центрах. Мова йде, зокрема, про послуги з оформлення землі, дозвільні документи у сфері будівництва і реєстрації нерухомості.

Одним із ключових завдань реформи є створення Єдиного державного порталу адміністративних послуг. Глава держави у своєму дорученні також вимагає прийняття окремої Державної цільової програми створення та функціонування інформаційної системи надання адміністративних послуг на період до 2017 року.

- Янукович засумнівався у намірах уряду створити єдиний інтернет-портал адмінпослуг

Президент звернув окрему увагу на необхідність усунення надмірного державного регулювання сфери використання індивідуального житла, зокрема, скасування дозволу на переобладнання, перепланування жилого будинку або приміщення.

Уряд також має забезпечити можливість оформлення договорів купівлі-продажу автомобілів безпосередньо працівниками МРЕВ (без залучення торгових організацій), а також здешевлення вартості послуг з отримання громадянами посвідчень водія та реєстраційних документів на транспортний засіб.

Читайте також:

Верховна Рада проголосувала за спрощення системи адмінпослуг

Британія заощадить млрд, оцифрувавши держпослуги

Інтернет-портал Кабміну перероблять за принципом "єдиного вікна"

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...